Flanel Fabric Baby

Flanel tkanina dítě je opravdu roztomilý a měkký. Je to pevná barva, barvy jsou světlé a váha je těžká, ale měkká. Je to dobrá kvalita, ale konkurenceschopná cena. Ideální pro výrobu dětské přikrývky, dětského oblečení, hraček a obuvi.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Specifikace produktu

Flanel tkanina dítě

Obsah

100% polyester

Proces

Barvení / kartáčování / tisk

Šířka

58/60 ''

Hmotnost

300GSM

Výška piloty

1,5 mm

Barva

rozličný

Typ

Flanel tkanina dítě

Používání

Pohovka, polštář, přikrývka

MOQ

1000 metrů / barva


Podrobnosti o produktu flanelové tkaniny baby

image001

image003

image005

image007

O nás

Jsme Haining juncheng Textile Co, Ltd. Naše továrna vznikla v roce 2003, která běží více než 10 let. Vyrábíme holandský samet, italský samet, flanelovou tkaninu, polární fleecovou tkaninu šedou tkaninu, která se používá pro výrobu oděvů, záclon, deky, ložního prádla. Poskytujeme kvalitní a kvalitní výrobní služby s širokým produktovým portfoliem. Mezi našimi zákazníky a partnery získala důvěru a dobré jméno společnosti. Zde se upřímně těšíme na spolupráci s Vámi na zahájení našeho partnerství!

image009 (001)

FAQ

Q1: Nabízíte záruku, že budete udržovat tajemství návrhu a informací zákazníka?

A: Jistě, budeme chránit autorská práva všech design a informace zákazníka. Nebude zobrazovat žádné návrhy od klientů on-line nebo posílat ostatním lidem.

Q2: Jak zaručit kvalitu?

A: Před odesláním zboží provedeme kompletní kontrolu. Když máte tkaninu a máte nějaké otázky, prosím, kontaktujte nás, pokud má problém s látkou, můžeme sdělit, jak to vyřešit, opakovat látku nebo vrátit peníze, nebo dát slevu.

Q3: Mohu získat vzorovou objednávku?

Odpověď: Ano, vítáme vzorový test k testování a kontrole kvality.

Q4: Jak dopravujete zboží a jak dlouho to trvá?

Odpověď: Obvykle dodáváme společností DHL nebo FedEx, pokud by klienti chtěli použít, obvykle to trvá 5-7 dní, než se dostanete do ruky. Také si můžete vybrat Ocean loď. Přijetí většiny zemí potrvá asi 15-25 dní,


Kontaktujte nás:

image011 (001)

Hot Tags: flannel tkaniny dítě, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod

Dotaz

You Might Also Like