Charakteristiky a klasifikace textilních pohovek

- Aug 10, 2019-

Charakteristiky a klasifikace pohovky tkaniny , pohovka vydání hlavně tyto dva druhy tkanin.


1. Polypropylenové uvolnění pohovky. Polypropylenová pohovka uvolňuje hlavně řešení stávajících technologických problémů používání viskózově-sametové tkaniny jako uvolnění pohovky, což způsobí znečištění životního prostředí a snadno se obarví olejem. Užitný model také řeší technické problémy stávajícího uvolnění pohovky, jako například struktura uvolnění pohovky není dostatečně silná, uvolnění pohovky je náchylné k deformaci a lomu a uvolnění pohovky může způsobit nehody atd.


2. Pohovka ze syntetických vláken. Uvolnění pohovky ze syntetického vlákna zahrnuje několik délek a útkových čar, které se vyznačují tím, že uvedené délky a útkové linie jsou syntetické vláknité linie a délky a útkové linie se protínají v pravých úhlech. Pohovka ze syntetických vláken má vlastnosti nízké hmotnosti na jednotku plochy, vysokou odolnost proti opotřebení, žádné znečištění životního prostředí a může zabránit znečištění mastnotou a jinými skvrnami.


sofa fabrics


Textilní pohovka je v našem životě nejčastěji používanou pohovkou.


Tkaniny látkových sedacích souprav na trhu jsou hlavně tyto druhy: bavlna, polyester, nylon, směs polyesteru a bavlny, tkanina s vysokou hustotou NC, 3M vodotěsná látka Mousse, flanelová tkanina.


1. Bavlna: Vybírá se z bavlněných vláken k vyzvednutí, ginu, mykání, odizolování, česání, vlněné, česané do bavlněné příze a poté z bavlněné příze do bavlněné tkaniny. Je to jedna z nepostradatelných látek pro látkové pohovky.


Výhody: silná hygroskopičnost - bavlněné vlákno je porézní materiál, vnitřní molekulární uspořádání je velmi nepravidelné a molekula má mnoho hydrofilních struktur.


Udržování tepla - Bavlněná vlákna jsou špatnými vodiči tepla a vnitřek bavlněných vláken je naplněn imobilním vzduchem.


Pohodlné nošení - žádná statická elektřina, dobrá propustnost vzduchu, anti-citlivá, snadno se čistí, když je vyrobena v krytu pohovky.


Nevýhoda: Bavlněná vlákna náchylná k vráskám mají špatnou elasticitu.


Velké smrštění - bavlněná vlákna mají silnou absorpci vody, když absorbují vlhkost, bavlněná vlákna se rozšiřují a výsledkem je zkrácená deformace bavlněné příze.


2. Polyester (syntetická vlákna): Syntetická vlákna jsou vyrobena ze sloučenin makromolekul. Polyester je jedním z nich. Nazývá se také polyesterová vlákna.


Výhody: vysoká pevnost, vysoká odolnost proti opotřebení, dobrá elasticita a tepelná odolnost, takže se tento druh tkaniny často používá v komerční látkové pohovce.


Nevýhoda: Nedostatek hydrofilní struktury mezi molekulami, takže hygroskopičnost je velmi špatná a také propustnost.


3. Nylon: Polyamidové vlákno, vědecký název, je obecný název polyamidových vláken vyrobených v Číně. Také známý jako „nylon“, „nylon“.


Výhody: Silná, dobrá odolnost proti opotřebení, první místo ve všech vláknech. Jeho odolnost proti opotřebení je 10krát vyšší než u bavlněných vláken, 10krát vyšší než u suchých viskózových vláken a 140krát vyšší než u mokrých vláken. Proto je jeho trvanlivost vynikající. Nylonová textilie má vynikající elasticitu a elastické zotavení, ale při malé vnější síle se snadno deformuje, takže se během nošení snadno pokrčí.


Nevýhoda: špatná ventilace a propustnost, snadno vyrobitelná statická elektřina.


4. Směšování polyester-bavlna: odkazuje na obecný pojem textilie se směsí polyester-bavlna, která v určité míře tkává přízi se směsí polyester-bavlna.


Výhody: Zdůrazňuje nejen styl polyesteru, ale také výhody bavlněných tkanin. V suchých a mokrých podmínkách má dobrou elasticitu a odolnost proti opotřebení, stabilní velikost, malé smrštění a má vysoké vlastnosti, není snadné se vrásnit, snadno se umývá a rychle schne.


Nevýhoda: Nelze žehlit při vysoké teplotě a namočit do vroucí vody.


5. Flanel: Po vytrhávání bavlněné tkaniny s plyšovým a nadýchaným povrchem vytvoří měkčí, silnější trojrozměrný pocit, vysoký lesk a měkký a tlustý dotyk pomocí procesu vytrhávání jehlou na povrch tkaniny.


Výhody: Jemná a měkká rukojeť, žádné zkreslení a žádné vyblednutí, dobrý efekt podání barev, vhodnější pro skupiny, které potřebují vlastní kutily na míru.


Nevýhoda: Špatná propustnost vzduchu.


6. Třtinový gauč:


Přírodní styl ratanové pohovky je symbolem volného času. Znamená to blízko k přírodě, jednoduché, ale ušlechtilé. Přináší pohodlí a pohodlí, díky čemuž jsou lidé zdarma a zdarma.


Výhody: Ratanová pohovka je v posledních letech běžná pohovka. Kombinuje jednoduchost a eleganci dokonale. Ukazuje rytmus soužití moderního a klasického pocitu. Přináší nejen kvalitní zábavu v životě, ale také jednoduchý a nezdobený pocit z používání. Pocit.


Nevýhoda: Je to "horký" chlap, takže při jeho používání bychom se měli vyhýbat vysoké teplotě, pokud je to možné, a dávat pozor na odolnost proti vlhkosti, jinak je snadné ohýbat a praskat.