Složení domácích textilií

- Oct 22, 2018-

Složení surovin

1. Čistá bavlněná tkanina: 1 bavlna z koberců: hustota je 133 × 72/40 × 40 2 obyčejná bavlna: hustota je 76 × 68/30 × 30, 100 × 90/40 × 40

2, je definována klimatizace: je tenká přikrývka, která se používá, když je klimatizace otevřená, lehká a teplá, bez chladného. Příroda: Silná elasticita, lze umýt vodou, bez deformace, bez smrštění, neškodné lidskému tělu, jemné, teplé a prodyšné. Složení surovin: studený vzduch je pokryt bavlněnou tkaninou a bavlna je vyrobena z bavlněné bavlny (800 #, tj. Hmotnosti 80g / m2).

3, vodní ptactvo je 1 přírodní charakteristika: malá tažná síla, houževnatost je slabší než voda na mytí, měkký dotek, silné teplo. 2 složení suroviny: přikrývka z vodního ptactva je vyrobena z bavlněné tkaniny, bavlna je používána jako bavlna (3200 # bavlna, tj. 320 g / m2).

4, víceúčelový se skládá z 1 suroviny: víceúčelová přikrývka je vyrobena z čisté bavlněné tkaniny, prodyšné vlákno pračky bavlny. 2 Charakteristiky přírody: v zimě teplé a chladné v létě, měkké na dotek, dobrá prodyšnost, živá sada živých setů má pevný vnitřní pouzdro, snadno se odstraní a umýt, pečlivý design, různé styly, víceúčelové použití. 3 důvody pro vyblednutí: aktivní tisk a barvení nezmizí, bavlna a polyesterová bavlna mají rozdílnou adsorpční kapacitu.

5, pohovka suroviny složení: dřevěné konstrukce, latexové náplně, vyrobené z dekorativního plátna, bavlna, konopí a tak dále.

6, složení materiálu záclony: bavlna, ložní prádlo a jiné vláknité tkaniny.

7, materiál matrace složení: pružina, kokosová palma, bavlna, latex, konopí, tkanina, ocelové tyče a tak dále.

8, magnetický polštář: přírodní vlastnosti: má úlohu podporovat krevní oběh. Pracovní princip: Magnetický polštář může účinně zlepšit mikrocirkulaci lidského těla instalací geomagnetického bloku na polštáři a zlepšit oslabení a poruchu geomagnetického pole způsobené únavou lidského těla. Magnetickým ovlivněním akupunktur mozku se mozkové vlny upravují během spánku, takže magnetický pól Pravidelná funkce lidského těla je bez vnějších elektromagnetických vln a účinek zdravotní péče je zřejmý.