Detaily hedvábného sametu

- Apr 19, 2019-

Velvet tkanina je obecný název pro řezané vlasové tkaniny. Povrch má chmýří, které je většinou tvořeno speciálním osnovním vláknem. Protože chmýří je paralelní a uklizené, vykazuje jedinečný lesk sametu.


Sametová tkanina je hedvábná a houževnatá. I když ztratí některé vlasy, je po umytí měkký a šetrný k pokožce.


Velvet fabric


Hedvábný samet má vynikající biokompatibilitu s lidským tělem a povrch je hladký a jeho koeficient tření k lidskému tělu je druhý až po hedvábí. Proto je naše jemná pokožka a hladká a jemná hedvábná sklovina s jedinečnou jemnou texturou. podle křivky lidského těla. ohleduplný a bezpečně se staral o každý centimetr naší kůže.


Tak hedvábný samet je široce používán v oděvních tkaninách. Má vynikající odolnost proti vráskám. pružnost a rozměrová stabilita. dobrý izolační výkon a široké použití. Je vhodný pro muže, ženy i děti.


Hedvábné tkaniny, jako je samet, mají mnoho vynikajících vlastností, jako je stínování, propustnost světla, ventilace, tepelná izolace, ochrana proti UV záření, požární ochrana, odolnost proti vlhkosti, snadné čištění atd. Jedná se o velmi dobrou tkaninu, která je velmi oblíbená mezi moderními lidé pro výrobu oděvů.


HAINING JUNCHENG TEXTIL CO., LTD

Přidat: NO.11 Road 8th Jingbian, Haining Warp Knitting Industry Zone, Haining City, provincie Zhejiang

Kontakt : Max

TEL: +8613515833007

Email: Max@hnjc-tex.com