Látky mají v různých zemích jiné jméno

- Jan 02, 2020-

Obecně se pro vytváření tkanin používá nastavený počet přízí. Pro výrobu tkanin, jako je pletení, tkaní. Druh tkanin se liší podle vláken, technik tvorby tkanin, strojů používaných k jejich výrobě a technik povrchové úpravy řemesla . Tkaniny mohou být také vyráběny odlišně na základě konečného použití.

9356928040_1046242436

Orientace vlasových nití mění způsob, jakým tkanina odráží světlo, a proto vnímáte barvu sametového zapalovače z různých úhlů. Je proto obzvláště důležité respektovat zdřímnutí řezáním všech kusů vzorku ve stejném směru. Sametové střihy se zdřímnutím směřující nahoru odrážejí méně světla, což vede k hlubší a matnější barvě, zatímco sametové střihy se zdřímnutím vypadají lesklejší a značky na tkanině budou méně patrné.

1043864864_781505315.400x400

Navíc v naší společnosti vyrábíme různé druhy sametu a najdete samet ve všech cenových bodech, od nejdražších (tkané z ultrajemných hedvábných vláken) po nejdostupnější (bavlna, hedvábí, polyester nebo acetát). Najdete je také v mnoha hmotnostech, od šifonu po nejtěžší čalounické látky. Po oříznutí hromádky lze také provést sametovou úpravu, která změní její vzhled a umožní více či méně snadnou manipulaci.

1947b4cf255fe168762a8dfab913b3b

Holandský samet, italský samet, FDY, DTY; dále, podle některých procesů a technik, jako je tisk, reliéf, vyhoření, bronzování a ... které jsme schopni na látce udělat, získají různá jména v různých zemích. Například tištěný samet Holland se jmenuje Ferrari nebo Moskva ( پارچه مسکو ، پارچه مایا ، پارچه کالیفرنیا ، )   v některých zemích. Bronzový Holland samet, reliéfní holandský samet nebo jiný design a tiskový samet mají na světě úplně jiná jména. Nejdůležitějším bodem je, že naše továrna je schopna vyrábět tyto druhy tkanin podle požadavků našich zákazníků a nabízíme jim rozmanitost a krásu, poté se sami zkontrolují.

sofa fabric (2)