Způsob zpracování domácí textilní tkaniny

- Oct 22, 2018-

Bavlněná tkanina

Při čištění bavlněné tkaniny, omýt mýdlovou kapaliny nebo jiné slabě alkalický mycí roztok. Poslední namáčení je 5-10 minut před mytím a teplota praní je nejlépe 40 stupňů. Je-li bavlněná tkanina je obarvené potu, krve nebo jiné neřešitelných skvrny, nezapomeňte namočit ve studené vodě; Neponořujte jej do horké vody, aby se zabránilo žluté skvrny na látce.


Bavlněné a lněné tkaniny

Čištění, bavlněné a lněné tkaniny, vyhnout se nadměrné rozbíjet aby textilie fuzzing; Kromě toho při praní bavlny a lněné tkaniny, teplota vody by neměla být příliš vysoká, a by měla být kontrolována teplota praní na 30-40 stupňů. Po praní bavlny a lnu textilie není nutné vyždímat příliš těžké, aby se zabránilo záhybů látky.


Hedvábné tkaniny

Při praní hedvábných tkanin, je nejlepší je umýt ručně a promyje se studenou vodou. Konečně promyje se zvláštní hedvábné vlny mycí kapaliny; Vyhněte se nadměrné hmotnosti, aby se zabránilo poškození tkaniny. Mořené hedvábné tkaniny s olejem použijte malé množství studené vody k odstranění skvrny; poté se opláchne.


Ve skutečnosti postel, jeho krajina vyžaduje několik listů a potahy na přikrývku. Polštáře navzájem konkurují. Barva v ložnici v domácnosti je převážně z podestýlky. Můžeme zvolit různé styly, různé barvy, různé textury listů přehoz, vlastně v nákupu. Při výběru podestýlky, věnujte pozornost výběru velikosti a barvy.


Všechny listy, přikrývky, deky, atd mají jednotné standardy: 200 cm x 200 cm postel by měla koupit standardní listy 200 cm × 230 cm, povlak na přikrývku, povlak; a 180 cm x 200 cm postel zvolit 220 cm x 250 cm kit, takže koupit nezapomeňte přijít na velikost vaší posteli předtím, než provedete. Kromě toho se doporučuje nejprve koupit sadu do, a pak koupit deku, aby se nevhodné.


Styl lůžkoviny lze zakoupit také podle vlastních potřeb. Koupit velkou sadu dílů první a pak postupně zakoupit malý soubor nahradit. Je také možné zakoupit prodloužil a vypláchnutí listů (250 x 228 cm) a povlečení (228 cm x 200 cm nebo 240 x 220 cm) namísto těžkých prošívané přehozy a deky Víceúčelová. Plus 1 pár nebo jeden velký a jeden malý pár polštářů

(velké 84 cm x 58 cm, malé 74 cm × 48 cm), lze také přidat sáček (60 × 60 cm), do 4 sady, 5 sad, 7 sad, 10 sad.

Jak se mění roční období, letní můžete vybrat světle zelená, světle šedá, modrá, bílá a jiné chladné barvy, malý květinový vzor bavlny lůžkoviny; na jaře a v zimě můžete zvolit fialové, šedé, žluté, oranžové a další teplé barevné bavlněné povlečení; Neutrální barva barvy, jako je béžová, světle žlutá, země zelená, růžová, seriál, atd., je poměrně nenáročný a má silnou afinitu. Pro místnosti s podmínky řízení teploty lze použít po celý rok.