Jak lze potvrdit, coral fleece tkaniny

- Oct 22, 2018-

Coral Samet textilie je nový druh textilie s jasnými barvami, výborné krytí a korály. Materiál coral Samet má jemné textury, měkká ruka, vlasy, bez plstnatění, žádné blednutí, dobrá nasákavost a třikrát bavlny. Žádný účinek na kůži, žádné alergie. Krásný tvar a bohaté barvy.

Charakteristiky coral fleece tkaniny:

Materiál coral fleece má krásný vzhled a bohaté barvy. To je nově vyvinutý bavlněný župan místo produktu. Jeho textura je jemné, měkké na dotek, si nemůže dovolit míč, není slábnout a má vynikající vody absorpční funkci, která je třikrát vyšší u bavlněných výrobků. Ale kvůli principu tkaní, jemné vlasy. Žádný účinek na kůži, žádné alergie.

Za druhé různé tkaniny coral Samet je složitý. Podle různých specifikací coral Samet textilie lze rozdělit do různých odrůd:

1. podle rozdílu tkané osnovní nitě osnovní tkaní se nazývá coral Samet. Jmenuje se útek coral fleece.

2, podle různých vzhled vlasů, se dělí na jeden sided coral Samet, oboustranné coral Samet.

3, podle barvy rozdíl, může být rozdělena do obyčejný coral fleece coral fleece tisk.

Za třetí coral fleece tkaniny dovednosti:

V posledních letech coral fleece tkaniny prošly zlepšování hlavních produktů a propagace a byly vždy v procesu lámání. Nové původní proces "řez", "sprej, tisk, reliéf" přidá pocit hloubky jinak monotónní obrázek.

POY původní nitě, krmení, vytápění box, vytápění deformace, chlazení, falešné kroucení, dva válce krmení, dva topné box topení, tvořící, tři roll krmení, krmení, olej DTY vinutí tvoří válec je proces coral Samet textilie.