Pletená laminovaná textilie je horká výprodej pro zimní oděvní látku 2019

- Aug 07, 2019-

Nedávno na trhu. dvouvrstvé laminované textilie oděvních textilií pro podzimní a zimní použití. Některé z profesionálních továren zvýšily své nabídky. a za posledních několik dní bylo provedeno mnoho nevyřízených objednávek.


V roce 2019 se na podzim a v zimě vyráběly kombinované textilie s dvojím použitím, jejich seznam ve srovnání s předchozím obdobím vzrostl. Zákazníci protějšku viděli více vzorků nebo objednávek vzorků a některé velkoobjemové prodeje maloobjemových rozmanitých barevných tkanin byly relativně plynulé.


Obvykle. Jako povrch se používají polyesterové DTY sametové a žakárové tkaniny a polyesterové DTY pleteniny jsou pro dvouvrstvé kompozitní textilie. příležitostně malé a střední dávky. s hustou černou bělicí kompozitní látkou Xiaoling Gati, hustou černě smíšenou fialovočerveným intervalem malý žakárový kompozitní hadřík, speciální černou směsnou hustou bělenou malou čtvercovou žakárovou kompozitní látkou, speciální černou hustou bělenou malou květinovou žakárovou kompozitní látkou, speciální černě hustá hustá bělená fialová červená interval Malé oddělení žakárového kompozitního rozvržení se dobře prodalo.


winter apparel dual-use composite fabrics