Rozdíl mezi flanelovým a korálovým rounem

- Oct 22, 2018-

Z charakteristických vlastností látky a tepelného efektu, flanelových a korálových fleece tkanin, měkké chmýří na povrchu mají pohodlný pocit při nošení a dobré teplo. Z hlediska výrobního procesu jsou však obě tkaniny zcela odlišné. Textilie, které jsou tkané, jsou také pečlivě srovnávány. Jaké jsou rozdíly?

Rozdíl mezi flanelovým a korálovým rounem je následující: Flanelová tkanina se vyrábí smícháním vlny s barvicí technikou před tkaní. Vlna původní barvy je smíchána a tkaná. Je vyrobena z křupavé vazby a ploché vazby. A ošetření kartáčováním má tkanina vlastnosti měkkosti a těsnosti. Korálová sametová tkanina je vyrobena z polyesterových vláken. Tkalcovský proces je hlavně ohříván, deformován, ochlazován, tvarován atd. Tkaní se také zlepšuje a zlepšuje každoročně. Přidávají se nové procesy, díky nimž je tkanina bohatší v oblasti vrstvení a bohatých barev.

Rozdíl mezi flanelovým a korálovým rounem je dva: z výběru surovin je surovina z vlny používaná ve flanelu velmi odlišná od polyesterového vlákna používaného v korálovém rounu. Z hotového výrobku lze najít látku z flanelu. Tlustá, plyšová hustota je velmi těsná, hustota chmýří korálového rouna je poměrně řídká. Vzhledem k surovinám je pocit chmýří trochu odlišný. Flanel se cítí jemnější a měkčí, zatímco tloušťka látky a teplo. Sex je také jiný. Flanel vyrobený z vlny je tlustší a teplejší. Z výběru výrobního procesu a surovin jasně rozumíme rozdílu mezi flanelovým a korálovým rounem? Srovnání pocitu tkaniny s účinkem tepla je použití vlny jako surového flanelu lepší, takže lze vidět, že rozdíl mezi těmito dvěma tkaninami je cena tkaniny, teplo, pocit a hustota textilní chmýří a zda se vylučuje.