Budoucí rozvoj trend oděvních textilií

- Oct 22, 2018-

Trend vývoje budoucích oděvních textilií, jako jeden ze tří prvků oblečení, jak lidé pozornost stále více a více do módy, význam textilií se stává stále více důležitější. Role oděvních textilií je uspokojit všechny druhy oblečení. Požadavky, můžete vytvořit řadu stylů, obrázek oblečení, což odráží odlišný vzhled a význam oblečení, tak, že lidé jsou fyzicky a psychicky spokojeni.

Prvním z nich je styl vlastnosti, má tenké, tlusté, lehké, měkké, pevné, elastické, rouška a dalších aspektů. Různých látek určují měkkost, plynulost, ostrost a tuhost oděvu s vlastností stylu, rouška a pružnost. Lehké, tenké, před, měkké tkaniny rouška je dobrá, šaty jsou elegantní a dynamický; silné, pevné, pevné a docela tkaniny, oděv má jasný přehled a rovný tvar. Při výběru látky, je nezbytné vzít v úvahu styl vlastnosti různých tkanin a výběr vhodné látky, který lze vyjádřit styl, aby výkon oděvu.

Za druhé vzhled rysy, různé barvy, vzory, lesk, povrchová textura, textury, vnímání, atd., dávají lidem různé pocity, mohou tvořit řadu oblečení různých stylů. Například červená je na dotyk teplá, teplá, slavnostní, modrá cítí studené, čisté, racionální, atd.; Cyklický vzorec, který je jemný, kosočtvercový vzor cítí pevně; lesklé látky je nádherná a bohatá; povrch je elegantní a plochá, látku cítí delikátní a chladné čisté; hladké tkaniny se cítí v pohodě.

Existuje i látka, přičemž vlastnost, přičemž výkon má jiné požadavky na látky, některé z nich jsou především komfort, někteří kladou důraz stálost, některé věnovat pozornost teplo a někteří péče o krásu vzhledu. Mechanická trvanlivost, nosí vzhled výkon, smyslové výkon, pohodlí, absorpce a záhybů odolnost proti vlhkosti textilie protihnilobné výkon ovlivňují nošení výkon tkaniny.

Rozvoj oděvních textilií se vyvinul s měnícími se potřebami polí aplikace. Budoucí rozvoj oděvních textilií rozvinout do funkční a zelených technologií. Oděvních textilií by měl mít pohodlné a prodyšné vlastnosti přírodních vláken a by měl mít schopnost zmenšit bez zmenšení chemických vláken a odchlipovat. Mohou být nošeny a umístěny na vůli, která udrží teplé nebo pohlcováním tepla účinky se změnami okolní teploty a může odstranit nezdravé zdraví v obytné místnosti. Faktory, neodolá UV, antibakteriální, anti-roztoč a tak dále.