Metoda údržby Samet

- Oct 22, 2018-

1. sametové látce by se měli vyhnout časté tření během procesu čištění, zvláště kolena a hýždě. Při čištění, vlny by měl mýt ručně. Jemně umyjte ruce. Není pořádně. Jinak chmýří bude odpadávat a umýt. Po vítězství, položila ji na věšák na suché ani nehnul, nenapínejte pozastavení, ale také si všimněte, že sametovou látku by se měli vyhnout přímému slunečnímu záření.

2, sametové textilie je vhodná pro mytí, není vhodný pro suché čištění. Po sametové textilie sušené, nepoužívejte žehličku přímo stisknout velvet. Vyberte blok páry a jemně opařit na 2-3 cm pro dosažení nejlepších výsledků.

3, Sametová látka je velmi hygroskopický, takže kolekce by měly být chráněny před vysokou teplotou, vlhkostí a nečisté prostředí, by měly být umístěny v čisté a upravené prostředí, aby se zabránilo plísní.

4. při výrobě a zpracování Samet textilie malé množství chmýří částice zůstávají na ní, což nevyhnutelné. Většina z prvních prací budou vymyty, například jako oblek je černý, tmavé karty verze například Sapphire bude vypadat více zřejmé, že to je normální.