Jaké jsou výhody recyklovaného polyesterového materiálu

- Apr 04, 2019-

Jaké jsou výhody RPET (Recyklované polyesterové tkaniny)? Tkanina RPET (Coke bottle eco-friendly fabric) je nový typ zelené recyklované tkaniny. Jeho nízkouhlíkový zdroj vytvořil nový koncept v oblasti recyklace. V současné době recyklované textilie vyrobené z recyklovaného vlákna "Coke bottle" recyklované vlákno. 100% recyklovaných materiálů může regenerovat PET vlákna, což účinně snižuje množství odpadu. Recyklované recyklované filamenty "Coke bottle" mohou být použity pro trička, dětské oblečení, běžné nošení pro muže a ženy, větrovky, spodní (studené) oblečení, pracovní uniformy, rukavice, šály, ručníky, osušky, spaní, sportovní oblečení, bundy , Kabelky, deky, klobouky, materiály na boty, tašky, deštníky, záclony atd.

Recyklované staplové vlákno „Coke Bottle“ může být zkrouceno do příze a poté pleteno do tkaniny, která má být vyrobena do různých dalších výrobků.

Recyklovaná PET tkanina využívá recyklovaný ekologický vláknitý materiál získaný z láhve koksu a recyklovaná láhev koksu je rozdrcena na kousky a poté zpracována spřádáním, které může být recyklováno a účinně snížit emise oxidu uhličitého, což je méně než běžný způsob výroby polyesterových vláken. 80% energie.

image001