Haining Juncheng Textile Co, Ltd je auditován TUV

- May 07, 2019-

Naše společnost je auditována společností Gremany TUV Company v dubnu 2019. Členové týmu TUV Audit společnosti kontrolují dokumenty a dílny v Haining Juncheng Textile Co., Ltd.

Haining Juncheng Textile Co.,ltd is audited by TUV


Haining Juncheng Textile Co, sro byla založena v roce 2010 v Haining City, Zhejiang province.We mají dvě čínské značky "JUNCHENG" a "ALANSMA", a jedna evropská značka "JUNCHENG". Jsme profesionální warp a útku pletení výrobce, který se specializoval na výrobu všech druhů tkanin pro kostým, hračky, pohovka, domácí textil a čalounění. Našimi hlavními produkty jsou velboa, minky dot, super měkká tkanina, sametové tkaniny, velurové tkaniny, pletené korejské sametové a semišové tkaniny. Jako zkušený dodavatel. Můžeme zajistit proces tisku, bronzové, 3D reliéfní, kartáčované a laminované dle přání zákazníka.


V posledních letech jsme pracovali s hotovými výrobky, jako jsou sametové opony, polštáře a deky pro naše stálé obchodní partnery. V továrně se nachází showroom o rozloze 400 metrů čtverečních, který v každém ročním období prezentuje novou kolekci příjezdů. Snažíme se klientům pomoci vyhrát potenciální zakázku na konkurenčním trhu.

Trváme na našem mottu „vysoké kvality, konkurenceschopné ceny, prvotřídního servisu a včasného dodání“. Na základě poptávky našich zákazníků poskytujeme služby OEM a přijímáme i zakázkové objednávky. Využívání inovativního zařízení a profesionálního manažerského týmu. Naše výrobky prodávají dobře ve Spojených státech, západní Evropě, Jižní Americe, na Středním východě a dalších asijských zemích.


Haining Juncheng Textile Co.,ltd is audited by TUV


Pokud potřebujete podrobnou zprávu o Tuv.pls neváhejte a kontaktujte náš prodejní tým.