Jak si vybrat Antistatic Coral Velvet domácí textil

- Oct 22, 2018-

V zimním nebo suchém období je mnoho lidí znepokojeno statickou elektřinou z tkaniny, jako je korálové rouno, při spánku vidíme jiskřivé elektrické květy, což je obzvláště nepříjemné. Domácí textilie, které jsou náchylné k statické elektřině, jsou převážně syntetická vlákna. Zejména jejich absorpce vlhkosti je poměrně špatná, takže je snadné akumulovat statickou elektřinu a vytvořené domácí textilie jsou také náchylné k popelovosti a plynové propustnosti.

Z mnoha důvodů mnoho lidí chce používat antistatické domácí textilie. Existují dva způsoby, jak eliminovat statickou elektřinu na tkaninách korálového rouna. Některé třídění korálových rounových látek, jako je například přidání vrstvy hydrofilního filmu nahoře, může zvýšit absorpci látky v tkanině, snížit koeficient tření mezi látkami a zabránit nadměrné statické elektřině.

Další metodou je vyrobit korálové fleece tkaniny do vodivého vlákna, a pak tkát to do domácího textilu. Elektrická vodivost je silná a bude se uvolňovat, když se objeví tření, takže statickou elektřinu lze dobře vyloučit. Náklady na tuto metodu budou vyšší a cena domácího textilu bude vyšší než cena podobných výrobků.