Jak si vybrat domácí textilní tkaniny

- Oct 22, 2018-

Zvažte pohodlí a komfort postelí, nejdůležitější je tkanina. Bavlněné tkaniny jsou měkké, pohodlné a nelze snadno vytvářet statickou elektřinu. Ložní prádlo je nejlépe použít přírodní bavlněné výrobky s dobrou absorpcí vlhkosti. Bavlněné tkaniny absorbují pot a měkké, což je dobré pro potní žlázy "dýchání" a dobré zdraví a měkké na dotek. Je velmi snadné vytvořit atmosféru spánku. Existuje lepší bod, tedy dobrá péče.


Vzor domácích textilií se často vyrábí v tisku nebo žakáru. Tisknuté textilie se tisknou poté, co je tkanina tkaná, a existuje mnoho možností. Žakárová tkanina je tkaná během tkaní. Nemůže se rozhodnout, že bude utrácet. Žakár je relativně vysoký a vzor může být aplikován na bavlněnou přízi. Kvalita bavlněné příze nemůže být formována do vzoru a žakárová je také rozdělena do obyčejného žakáru a kepřového žakáru. Při výběru domácí textilie je nutné zvolit látku s dobrým pocitem ruky, absorpcí vlhkosti, odolností proti roztržení a odolností proti otěru, aby se vytvořil vysoce kvalitní domácí textilní výrobek s vynikajícím komfortem.


Textilie se obecně podrobí procesu post-procesního zpracování a mercerizace, takže tkanina snadno nezahájí granule a není snadno vybledlá. Kromě toho jsou bavlněné povlečení měkčí a mají vyšší propustnost vzduchu, ale cena je dražší. Proto jsou na trhu některé polo-bavlněné a polosyntetické vláknité výrobky. Tyto materiály nebudou po promytí příliš vrásčité, ale bavlněné. Po umytí se většina z nich musí žehlit předtím, než budou znovu použity.