Metoda čištění Samet

- Oct 22, 2018-

Existují dva typy sametové tkaní hedvábí a hedvábného brokátu prolíná. Vzorec má na rozdíl od ortodoxní (Luodi Samet) a anti-carving (Radek sinensis). Odrůdy patří materiály, stolní přikrývky, polštáře, umění předsazení obrazovky, atd. Do vysoké módy a pohovka, sedan tkanina.


Samet útek pletené textilie je vysoce kvalitní pletené látky vyrobené z froté tkaniny vyráběny na dovážená zařízení poté, co byl barvené, stříhaný, atd. Produkt má plnou chmýří, lesk a jemné na dotek a má dobré přičemž výkon.


Samet textilie poduste. Proto může být některé horké značky doleva horní oblečení. Po nákupu oblečení, po chvíli, horké zmizí.


Povrchu Sametový povlak se skládá z husté a malé chmýří. Během výroby a zpracování látky malá část chmýří částice zůstávají na ní, což nevyhnutelné. Většina z prvních prací budou vymyty, například jako oblek je černý, tmavé karty verze například královská modrá bude vypadat více zřejmé. To je v pořádku, nedělejte si starosti příliš mnoho! Není nutná žádná zvláštní léčba. Obecně po několika umytích normální, situace se pomalu zlepšuje. Snažte se promyje sametové s pračkou.


Nelze být vyždímal protože to je velmi děsivé. Právě na sobě, vnitřní povrch je pověšena lidské vlasy a není možné aby ji ručně, protože to uvolní chmýří, výsledkem je klesající Samet; Pokud musíte použít pračku vyčistit Samet, můžete vytáhnout set zip, proměnit na opačnou stranu, vložte vak na prádlo, upravit jemně umýt. Po umytí, mělo by být umístěno na police a odkapávací suché, aby se zabránilo vystavení přímému slunečnímu záření.