Co je suede Fabric?

- Dec 15, 2018-

Suedeová tkanina je elegantní a elegantní, ale velmi citlivá na poškození životního prostředí a obtížně se čistí. Jeho podpis měkký pocit je odlišuje od jiných materiálů. Pro stejnou měkkou texturu bez potíží s péčí poskytuje syntetický semiš více možností.


Materiál

Suede pochází z kůže nebo z kůže zvířat, stejně jako kůže. Pokud je kůže vyčiněná kůže zvířete, semiš pochází z vnitřní kůže nebo rozštěpení zvířete. Chcete-li obrátit pokožku na semiš, výrobci skřípějí povrch kůže. Tím se zvýší jemné napnutí, které dělá semiš tak výrazný. Konečným produktem je semišová nebo semišová tkanina.

suede-fabric-for-hat33580122159


Typy

Suede tkanina může být vyrobena do mnoha druhů oděvů. Suede bundy nebo vesty jsou běžné, stejně jako semišové boty a boty. Suede může být vyrobeno do šatů, doplňků, jako jsou peněženky nebo jiné předměty. Suede klobouky jsou v řadě stylů. Všechny semišové výrobky mají měkkou zdrhovku, díky níž je možné je rozlišit od ostatních materiálů dotykem.


Syntetický

Syntetická semišová tkanina poskytuje vzhled a pocit semišu bez faktoru zvířete. Syntetický semiš může být polyester, směs polyesteru nebo pletenina. Tam, kde se skutečný semiš obtížně čistí a udrží poškození vodou, syntetický semiš není. Syntetický semiš je odolný proti vráskám a lze ho umýt a vysušit. Syntetické semišové oděvy obsahují materiál a pokyny k mytí na štítku péče.


Péče

Pravý semiš potřebuje ochranu před těmito prvky, protože voda je poškozuje. Teplo nebo olej také narušují vzhled semišu. Chcete-li chránit semišovou látku , nechte ji v chladné místnosti a nepokládejte ji v blízkosti zdroje tepla, jako je například chladič. Povlečte si semiš s voděodolným sprejem, aby byl odolný vůči poškození vodou, nebo noste semiš pouze v jasných dnech, kdy není předpovězeno žádné deště. Pokud se skutečný semiš znečistí, vezměte jej do čističek.


https://www.supplierfabric.com/suede-fabric/

HAINING JUNCHENG TEXTILNÍ CO, LTD

Přidat: NO.11 Road 8th Jingbian, Haining Warp pletení průmyslové zóny, Haining města, provincie Zhejiang

Mob: +8613706595350

Tel: + 86-573-87218949

Fax: + 86-573-87218949

E-mail: hybolate@hnjc-tex.com