Kde je výhoda semišové?

- Oct 22, 2018-

1, kvalitní chuť

Semiš je měkký, hladký pocit, lehkou texturu a citem, který vypadá mnohem vyšší než ostatní běžné tkaniny.

2, jedinečný styl

Povrch semišové látky je plný a jemný, protože povrch vlákna je velmi štíhlý, které tvoří Vícevrstvá struktura, reflexní bod je malé, lesklé a barva je měkká. Tenké vlákno ohybovou tuhost (odkazuje na schopnost odolávat jeho ohybová deformace objektu) je malý, zvýraznění pocit proudí a elegance.

3, pohodlné

Vzhledem k tomu, na povrchu vlákna jsou v pořádku, dutin jsou husté a hustá tkanina lepší absorpce vody a absorpci oleje. Mikroporézní struktura mezi tkaniny umožňuje statické vzduch v látce, tak, aby bylo možné získat lepší izolace a zateplení.

4, nepromokavé a výkon propustnost je pozoruhodná

Průměr dešťové kapky je obecně mezi 100 a 200 μm, zatímco vodní pára lidského těla je asi 0,1 μm. Jak dlouho je řízena míra smrštění a propast vlákno se změní, moře ostrov s vysokou hustotou látky s mezerou pouze 0,2 až 10 μm mohou být tkané, propůjčují vynikající vodotěsné a par permeabilitu vlastnosti tkaniny.

5, silné dekontaminace schopnost

Vzhledem k tomu, konkrétní plochu jemných vláken je velký, dutin jsou husté a husté, poskytuje látce mimořádně silné čisticí účinek. Čisticí výrobky z semišové látky jsou měkké a nikdy poškrábat položky probíhá čištění.