Budete pilling při použití Coral Fleece?

- Oct 22, 2018-

Coral velvet je velmi snadné použití. Mnoho lidí zná tkaninu a stará se o to, zda bude v budoucnu hromadit. Nebude to hromadit korálové rouno? Tato otázka byla plně zavedena a učí vás několik způsobů, jak se vypořádat s míčem, a doufá, že pomůže široké veřejnosti.

První trik: U některých méně exponovaných povrchů můžete použít prsty, abyste je odpojili od sítě nebo používali malé nožnice k jejich vystřihování. Když věnujete pozornost štětinám, nečistěte a nepoužívejte příliš velkou hmotnost.

Druhé opatření: jestliže korálové rouno vybledne, je nejlepší, když ji nepoužíváte. Určitě zjednoduší vytahování chlupů. Schopnost koupit vlasový stroj je druh stroje, který konkrétně odstraňuje míč z svetru. Ten malý není drahý, asi 20 ~ 30, z nichž mnohé jsou prodávány lokálně.

Třetí opatření: při vypláchnutí šatů z korálového rouna, snížení odolnosti povrchu korálového rouna, může zabránit tomu, aby se korálové rouno stékalo. Nejlepší je umýt si svetr se šamponem a jinými tinkturami, aby se svetry a smalt přirozeně.

Když se použije korálové rouno, uchopí míč. Tento problém již známe. Je zřejmé, že pokud korálové rouno zaplní, musíme je zbavit v budoucím životě, abychom už nemuseli dělat starosti s fenoménem pylů. Abyste mohli být v budoucím procesu používání bezpečnější.