Polštář

Polštář je 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Je měkký a pohodlný pro domácí dekoraci. Materiál je 100% polyester a velikost může být přizpůsobena požadavkům zákazníka.
Polštář je dobré vyzdobit svůj pokoj a dobrý dárek pro svého přítele.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Specifikace produktu

Polštář

Obsah

100% polyester

Proces

Barvení / kartáčování

Velikost

45 * 45cm 30 * 50cm

Šířka látky

58/60 ''

Hmotnost látky

200GSM

Výška piloty

1,5 mm

Hmotnost náplně

300G

Barva

rozličný

Typ

Polštář

Používání

Bytový textil

MOQ

1000ks


2.Podrobnosti o polštáři


3. O nás

Haining Juncheng textilní co., Sro, hlavní produkty jsou mnoho druhů hotových výrobků, jako je deka, polštář, záclony a ložní soupravy.

Naše společnost s vynikající služby, praktická práce, dobrá pověst, výrobky jsou vyváženy do Spojených států, Evropy a dalších zemí a regionů, My nepotřebujeme pouze zákazníka, ale přátelé v zahraničí. Vítejte na nás, to vás nezklame.

Výhody:

1. Rychlé dodání
2. Různé produkty
3.Kvalitní kontrola
4. Cesta ke každému dodavateli
5. Konsolidace zboží


4.FAQ

Q1. Jak se potvrzuje hromadná kvalita?
A. Pošleme vám 2m / vzorky barevného odeslání zdarma pro potvrzení před odesláním. 2-5m, zaplatíte kurýrní poplatky, více než 5m, ukážeme se na seznamu balení. Máte-li nějaký agent v Číně, můžete požádat, aby zkontrolovat hromadné v našem skladu. Dík!

Q2. Jak je servis po prodeji?

A. Rádi bychom vám vyřešili jakýkoliv problém. Pokud jde o problém s kvalitou, doufáme, že budete moci pečlivě zkontrolovat kvalitu, když vám zašleme výrobní vzorky. Jak víte, pokud byl problém nalezen před dodáním, můžeme to snadno vyřešit. Ale když loď vyjde, je to pro nás tak těžké. V každém případě přijmeme rozumnou odpovědnost. A můžete si vzít vzorky položek, které jste si objednali od nás volně v budoucnu, dokud to již nemůžeme nabídnout. Nějaký návrh bude vítán. Dík!

Q3. Jak budete kontrolovat, zda zpoždění při dodání?
A. Budeme se snažit, abychom se vyhnuli zpoždění, a pokud se tomuto problému nedá vyhnout, budeme řídit zpoždění do 7 dnů. Dík!

Q4. Má tkanina ECO-FRIENDLY?
A. Ano, naše položka je šetrná k životnímu prostředí a zaměřujeme se na nabízení vysoce kvalitních položek. A my máme dobrou pověst v umírajících a tkaninách povrchové úpravy.Ale pokud máte nějaké další požadavky, dejte nám prosím vědět na začátku. Dík!

Hot Tags: polštář, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod

Dotaz

You Might Also Like