OutDoor Mat

Dveřní rohože vás vítají ve vašem domě, ale ujistěte se, že u dveří zůstává bláto a špína. Udržují vaše podlahy a koberce čistší, takže nemusíte vysávat tak často. Mnoho z nás má zabudované protiskluzové podložky, které je drží pevně na místě, a některé jsou vhodné k použití uvnitř i venku.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Venkovní mat

Obsah

100% polyester

Proces

Barvení

Šířka

přizpůsobené

Hmotnost

přizpůsobené

Pileheight

1 mm až 3 cm

Barva

rozličný

Typ

přizpůsobené

MOQ

250 ks

Vyrobeno z odolného polyesteru, tato plíseň, skvrna a kousek odolný proti vyblednutí jsou vhodné pro seškrábání špinavých bot, protože se&# 39 snadno čistí. Jeho neutrální odstín mu umožňuje splynout s různými barevnými paletami a estetikou, zatímco design košové vazby nabízí nádech textury.1 (2)

VÍCEÚČELOVÝ DOORMAT — Máme několik velikostí a vzorů, které vyhovují vašim potřebám. Naše vnitřní podlahová rohož je široce používána pro dveře, koupelnu, kuchyň, obývací pokoj, prádelnu, hotel, obchod atd. Díky elegantním barvám je vysoce harmonicky sladěna s vaší různou výzdobou.


Naše produkty nabízejí rozmanitost

1 (20)

Údržba

U sametových povlečení na polštáře je nejjednodušší způsob, jak je udržovat, pravidelné pravidelné čištění. Mezi čištění očistěte měkkým štětinovým kartáčem prach a odstraňte chuchvalce. U sametového nábytku je nejlepším postupem pravidelné vysávání pomocí čalouněného nástavce podtlaku a jeho spuštění ve směru spánku. Můžete také použít suchý kartáč s měkkými štětinami pro rychlé oprášení a odstranění chuchvalců.

outdoor mat

Kde mohu použít rohož?

Vnější použití Lze použít uvnitř
Použijte jako rolovací rohož
Instalujte na jakýkoli povrch
Dveře
Vstupy
Chodby

Vlastnosti a výhody:

Vysoký provoz Venkovní použití (lze použít uvnitř)
Vynikající za všech povětrnostních podmínek
Odolný
Škrábání
Lapače nečistot a nečistot
Volné ležení, rozbalování
Zůstává na místě
Protiskluzová základna
Bezpečnostní zkosené hrany
Odolná proti UV záření
Snadné čištění
K dispozici jsou různé velikosti
O společnosti

Společnost Haining Juncheng Textile Co., Ltd. byla založena v roce 2010, pouhých 60 km východně od mezinárodního letiště Hangzhou Xiaoshan a 80 km západně od Šanghaje. Přeprava je velmi pohodlná, což zaručuje vysokou účinnost našeho obchodního styku a rychlé doručení.

Jsme profesionální dodavatel pletení osnovních a útkových pletenin, specializujeme se na výrobu všech druhů látek pro kostýmy, hračky, automobily, bytový textil a tak dále. Mezi naše hlavní produkty patří krátký plyš, velmi měkké krátké velboa, imitace bavlněného sametu, ultra pružný imitace veluru, semišová látka, všechny typy jsou kompletní a různé styly.

Trváme na našem mottu' vysoká kvalita, konkurenceschopná cena, prvotřídní služby a přesné dodání', Na základě spokojenosti našich zákazníků poskytujeme také služby OEM a přijímáme také přizpůsobené objednávky. Naše výrobky se dobře prodávají v západní Evropě, Severní Americe, na Středním východě atd.


Můžete nám sdělit, co potřebujete, my vám sdělíme, co je vhodné pro vaše použití.

Nejsme jen producent; chceme s vámi spolupracovat, abychom se dostali na váš trh.

Upřímně se těšíme na navázání dlouhodobého obchodního vztahu s dovozci& velkoobchod. A přivítejte přátele, kteří vás navštíví, studují a mají obchodní jednání.

Výstava

Každý rok se účastníme různých mezinárodních a domácích veletrhů v jiné části slova souvisejícího s našimi hlavními trhy, jako je domácí textil, oděv a další použití sametových látek.

Je nám potěšením se s vámi setkat na našich budoucích veletrzích.

exhibition

221cc922d52684ef4a93a5feb3d6699

Naše výhody

· 15 let zkušeností s dodávkou osnovního pletení a exportem látek

· Přátelský k životnímu prostředí

· Nejlepší kvalita, ale nejnižší cena

· Lze zvolit různé barvy, bezpočet návrhů tisku

· Krátká doba výroby

· Proces, barva a velikost mohou být založeny na vašich podrobných požadavcích

00 size工厂图2

FAQ

1- Můžete přijmout všechny dodací podmínky a platební podmínky?

Odpověď: Obvykle děláme dodací podmínky FOB / CFR / CIF a T / T, L / C nebo PayPal

2- Máte poradenskou službu?

Odpověď: Ano. Náš profesionální prodej vám pomůže vybrat správnou látku a specifikaci podle vašeho trhu. Naše výroba bude zahájena, dokud nebudou potvrzeny podrobnosti jako tkanina, vzory, množství, cena, platba a zásilka. Vaše objednávka je malá nebo velká, uděláme vše pro to, abychom vás uspokojili.

3- Jak dlouho trvá výroba jednoho kontejneru?

Odpověď: Asi 20–25 dní na dokončení jednoho kontejneru. Pokud máte během výroby dovolenou, dodací lhůta bude delší.

4- Jak dlouho trvá odebrání vzorku?

Odpověď: Závisí to na množství vzorku. Pokud chcete vzorek měřiče, může být dodán do 2 dnů

5- Co je pracovní doba?

A: 08: 00-23: 00 (GMT+8 Peking), od pondělí do pátku.

08: 30-22: 00 (GMT+8 Peking), neděle a sobota.

6- Pokud s vámi chceme spolupracovat, navštívíme vaši společnost a továrnu?

Odpověď: Ano, vítejte, vidění je věřící, tváří v tvář nám ​​může pomoci velmi dobře si porozumět.

7- Jak mohu získat cenu potřebné látky?

Odpověď: Uveďte přesné složení, hustotu, styl, šířku a také hotovou látku. Můžeme vám podle vašich specifikací poskytnout vzorek a cenu.

8- Můžeme přizpůsobit produkty podle našich požadavků.

Odpověď: Jistě, můžeme vám přizpůsobit produkty, pokud uvedete podrobnosti specifikace. Pro výrobky jsou k dispozici také vodotěsné, protipožární, anti-UV atd.


kontaktujte nás

Textile manufacturer


Hot Tags: venkovní rohož, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, potah pohovky, rozkládací tkanina, tištěný holandský samet, domácí textil, pletená látka, bronzová tkanina, reliéfní záclonová tkanina, bronzová záclonová tkanina, záclonový samet, vysoce kvalitní tkanina, reliéfní bronz, Výrobce záclon, výrobce tkanin, rohože, rohože, koupelnové rohože

Dotaz

You Might Also Like