Mikina Polar Fleece

Polar fleece mikina je vhodná pro běh, cvičení, fitness a další outdoorové nebo indoorové aktivity a tkanina je ze 100% polyesteru, je také skvělá pro košile, kalhoty, přikrývky, lůžkoviny, různé další oděvy a čalounické aplikace. .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Specifikace produktu

Polar fleece mikina

Obsah

100% polyester

Proces

Barvení / kartáčovaný / tisk

Šířka

58/60 ''

Hmotnost

180-220GSM

Výška piloty

1,5 mm

Barva

rozličný

Typ

Polar fleece mikina

Používání

oděv, polštář, hračky, přikrývka

MOQ

1000 metrů / barva


2.Výrobní údaje o mikina s polar fleece

image001

image003

image005

image007


3.O nás

Jako továrna střední velikosti a profesionální osnovní a útková pletená látka a obchodník. Naše tkanina má vynikající kvalitu a většina tkanin se exportuje do celého světa. Jako je Evropa, jihovýchodní Asie, Severní a Jižní Amerika a Střední východ. Všichni zaměstnanci server upřímně naslouchají zákazníkům a těšíme se na budování dlouhodobých a stabilních vztahů s nimi.

Jsme vždy ochotni poskytnout ohleduplný servis s poctivostí, bezúhonností a pohostinností. Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

image009(001)


4.FAQ:

Q1: Jak odesíláte zboží a jak dlouho trvá doručení?

Odpověď: Obvykle dodáváme DHL nebo Fedex, pokud by klienti chtěli používat. Dosažení vaší ruky obvykle trvá 5-7 dní. Také si můžete vybrat oceánskou loď. Přijetí většiny zemí bude trvat asi 15–25 dní,

Q2: Jak zaručit kvalitu?

Odpověď: Před odesláním zboží provádíme kompletní kontrolu. Když máte látku a máte nějaké dotazy, kontaktujte nás, pokud má látka problém, můžeme sdělit, jak ji vyřešit, znovu textilie nebo vrácení peněz, nebo poskytnout slevu.

Q3: Přijímáte OEM? Mohu vás požádat o vložení mého loga do svého produktu?
A: Vítejte, pošlete nám svůj Design a slibujeme, že budeme chránit vaši práci. A podporujeme službu přizpůsobeného loga.

Q4: Jaké je využití vaší látky?
A: Naše látka se široce používá pro pohovky, závěsy, oděvy, hračky atd.


5.Kontaktujte nás:

image011(001)

Dotaz