Sluneční clona

Solar Screen je speciální síťka pro okna, která je speciálně navržena pro Sun Control. Je to nejúčinnější způsob, jak ovládat sluneční záření a oslnění tím, že jej zastavíte před tím, než vstoupí do vašeho okna. Podobně jako velký stínový strom, vnější solární obrazovka pomůže snížit náklady na chlazení, může snížit zátěž vaší klimatizace a pomůže snížit oslnění a vyblednutí bytového textilu. Vyspělá tkanina pro sluneční obrazovky je extrémně odolná a odolná vůči domácím zvířatům
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Je váš domov nepříjemně v teple, takže vás klimatizace provozuje celý den? Teplo, které okna umožňují, může být hlavním faktorem. Chcete-li pomoci vychladnout váš dům bez zaškrtnutí čísel na vašem účtu za energii, vyzkoušejte sluneční obrazovky.

4_2

1001Í-1006úª1008_2


Specifikace Sun Screen

Číslo položky

1001-1008

Materiál

30% polyester 70% pvc

Délka role

25 ~ 35M

Standardní šířka

200/250/300

Faktor otevřenosti

3%

Tloušťka

0,45 mm

Hmotnost ok

350 ± 5 GSM

Průměr příze

0,32 x 0,32 mm

Mesh

46 × 44

Odolnost proti otěru

≥ 10000 (ASTM D4966)

Zpomalovač hoření

B1 (GB17591-1998)

amin 2


17-90-Brown-1

11_2

                  Naše produkty nabízejí odrůdy

10_2


3_2

Naše vlastní solární obrazovky jsou ideální pro místnosti, které je třeba udržovat ve tmě. Tyto možnosti blokují přibližně více než 90% slunečního tepla a nedovolují proniknout do místnosti příliš přirozenému slunečnímu záření. Nainstalujte je do ložnic pro denní pražce, do mediálních sálů a dalších oblastí vašeho domova, které mají tendenci se přehřívat, aby byly chladné a pohodlné. Proto jsou tyto druhy tkanin opravdu vhodné pro výrobu záclony.


O společnosti

Naše produkce 1

 

Společnost Haining Juncheng Textile Co., Ltd. byla založena v roce 2010, pouhých 60 km východně od mezinárodního letiště Hangzhou Xiaoshan a 80 km západně od Šanghaje. Přeprava je velmi pohodlná, což zaručuje vysokou efektivitu našeho obchodního styku a rychlé dodání.

Jsme profesionální osnovní pletení a útkové pletení dodavatel, specializujeme se na výrobu všech druhů tkanin pro kostýmy, hračky, auta, bytový textil a tak dále. Mezi naše hlavní produkty patří krátký plyš, super měkký krátký velboa, imitace bavlněného sametu, ultratenký imitace veluru, semišová látka, všechny typy jsou kompletní a styly jsou různé.

Trváme na našem hesle „vysoká kvalita, konkurenceschopná cena, prvotřídní servis a včasná dodávka“. Na základě spokojenosti našich zákazníků poskytujeme také služby OEM a přijímáme také přizpůsobené objednávky. Naše výrobky se dobře prodávají v západní Evropě, Severní Americe, na Středním východě atd.

Můžete nám sdělit, co potřebujete, řekneme vám, co je vhodné pro vaše použití.

Nejsme jen producent; chceme s vámi spolupracovat na dosažení vašeho trhu .

Upřímně se těšíme na navázání dlouhých týmových obchodních vztahů s dovozci a velkoobchody. A přivítat přátele k návštěvě, studiu a obchodním jednáním .


Naše výhody

15 let zkušeností s dodávkou osnovního pletení a exportu tkanin

Přátelský k životnímu prostředí

Nejlepší kvalita, ale nejnižší cena

Lze zvolit různé barvy, nespočet tiskových návrhů

Krátká doba výroby

Proces, barva a velikost mohou být založeny na vašich podrobných požadavcích

Jsme ochotni obdržet speciální objednávku. Kontaktujte nás, abychom vám nabídli specifikaci, šířku, hmotnost, styl, hustotu atd.

Bezplatný vzorek bude opraven pro spokojenost klienta s kvalitou a designem.

Tým profesionálních technologií, tým výzkumu a vývoje.

Krátká dodací lhůta, naše poloha v blízkosti přístavu v Šanghaji a přístavu NingboVýstava

12221cc922d52684ef4a93a5feb3d6699

Každý rok se účastníme různých mezinárodních a domácích veletrhů v různých částech slova vztahujícího se k našim hlavním trhům, jako je domácí textil, oděv a další použití sametových tkanin. Je nám potěšením vás potkat na našich budoucích veletrzích.

Pojďme mluvit o podnikání po navázání přátel, takže můžeme pokračovat v našem podnikání navždy.


FAQ

1-       Ukázkové pravidlo:
Odpověď: Vzorky pletení mohou být zdarma zasílány našim stálým zákazníkům.
B: U nových klientů mohou být zasílány bezplatné vzorky a poštovné si sami platíte předem, ale je to vratné.
C: Balíček vzorků - všechny mezinárodní expresní údaje podle vašeho požadavku: Fed, TNT, EMS, UPS, DHL atd.

 

2-      Lap Dip a Strick Off:
Odpověď: Pro barvení pletené textilie: Sdělte svému číslu Pantone číslo a my jej dokončíme za 2-4 dny.
B: Pro tisk pletené textilie: Po schválení návrhu bychom měli provést potvrzení před potvrzením před hromadnou výrobou, bude to trvat asi 3-7 dní.
C: Pro pletené textilie a žakárové textilie pro barvení příze: Po schválení návrhu sdělte Pantone Number, barvu vašeho příze opět schválíme.

 

3-      O přepravě:
A: Port: Shanghai nebo Ningbo
B: Dodací lhůta: na výrobu je třeba asi 20 ~ 25 dnů

4-      O platbě:
A: L / C
B: T / T (30% jako vklad, zůstatek zaplacený do 15 dnů po kopii B / L)

 

5-      Jaké je minimální množství ?

A: Obvykle 500 m nebo více než 500 m pro každou barvu, můžeme také přijmout objednávku menší než 500 m. Nabízíme slevu na objednávky větší než 5 000 metrů a ty nejvýhodnější

cena za objednávky nad 10 000 metrů

 

6-      Přijímáte OEM / ODMA :

Ano. Nabízíme nabídku podle množství. Obrázek poskytovaného vzoru by měl být větší než 300DPI, formáty jako AI, PDF, JPG, PSD, TIFF jsou přijatelné

7-       Máte konzultační službu?

A: Ano. Náš profesionální prodej vám pomůže vybrat tu správnou látku a specifikaci podle vašeho trhu.


Hot Tags: textilie na opalování, Čína, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, textilie na ochranu proti slunci, textilie na opalování, textilie na opalování, clona na opalování, clona na opalování, clona na opalování,
UV záření blokované sluneční clonou může chránit vaše cenné bytové vybavení, jako je nábytek, závěsy, podlahy a obrazy. Solární obrazovka pomáhá snižovat oslnění přicházející z oken. Tato výhoda může být velmi prospěšná v rodinné televizi, mediální místnosti nebo domácí kanceláři.

Dotaz

You Might Also Like