Sluneční clona

clona proti slunečnímu světlu je speciální síťka pro okna, která je speciálně navržena pro Sun Control. Je to nejúčinnější způsob, jak ovládat sluneční světlo a oslnění tím, že jej zastavíte, abyste předešli oknu. Podobně jako velký stínový strom, vnější solární obrazovka pomůže snížit náklady na chlazení, může snížit zátěž vaší klimatizace a pomůže snížit oslnění a vyblednutí bytového textilu. Vyspělá tkanina pro sluneční obrazovky je extrémně odolná a odolná vůči domácím zvířatům.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Je váš domov nepříjemně v teple, takže vás klimatizace provozuje celý den? Teplo, které okna umožňují, může být hlavním faktorem. Chcete-li pomoci vychladnout váš dům bez zaškrtnutí čísel na vašem účtu za energii, vyzkoušejte sluneční obrazovky.

12_2
Specifikace Sun Screen

Číslo položky

2101-2106

Materiál

30% polyester 70% pvc

Délka role

25 ~ 35

Standardní šířka

200/250/300

Faktor otevřenosti

3%

Tloušťka

0,65 mm

Hmotnost ok

580 ± 5

Průměr příze

0,32 × 0,32

Mesh

46 × 44

Odolnost proti otěru

≥ 10000 (ASTM D4966)

Zpomalovač hoření

B1 (GB17591-1998)

Používání

Ochrana záclon, hmyzu a zvířat, sluneční clona, nábytek

 

14_2

Naše produkty nabízejí odrůdy

clona sluneční clony 2slunce 3


Naše vlastní solární obrazovky jsou ideální pro místnosti, které je třeba udržovat ve tmě. Tyto možnosti blokují přibližně více než 90% slunečního tepla a nedovolují proniknout do místnosti příliš přirozenému slunečnímu záření. Nainstalujte je do ložnic pro denní pražce, do mediálních sálů a dalších oblastí vašeho domova, které mají tendenci se přehřívat, aby byly chladné a pohodlné. Proto jsou tyto druhy tkanin opravdu vhodné pro výrobu záclon.

O společnosti

1


Společnost Haining Juncheng Textile Co., Ltd. byla založena v roce 2010, pouhých 60 km východně od mezinárodního letiště Hangzhou Xiaoshan a 80 km západně od Šanghaje. Přeprava je velmi pohodlná, což zaručuje vysokou efektivitu našeho obchodního styku a rychlé dodání.

Jsme profesionální osnovní pletení a útkové pletení dodavatel, specializujeme se na výrobu všech druhů tkanin pro kostýmy, hračky, auta, bytový textil a tak dále. Mezi naše hlavní produkty patří krátký plyš, super měkký krátký velboa, imitace bavlněného sametu, ultratenký imitace veluru, semišová látka, všechny typy jsou kompletní a styly jsou různé.

Trváme na našem hesle „vysoká kvalita, konkurenceschopná cena, prvotřídní servis a včasná dodávka“. Na základě spokojenosti našich zákazníků poskytujeme také služby OEM a přijímáme také přizpůsobené objednávky. Naše výrobky se dobře prodávají v západní Evropě, Severní Americe, na Středním východě atd.

Můžete nám sdělit, co potřebujete, řekneme vám, co je vhodné pro vaše použití.

Nejsme jen producent; chceme s vámi spolupracovat na dosažení vašeho trhu .

Upřímně se těšíme na navázání dlouhodobého obchodního týmu s dovozci a velkoobchody. A přivítat přátele k návštěvě, studiu a obchodním jednáním .

Výstava

12

Každý rok se účastníme různých mezinárodních a domácích veletrhů v různých částech slova vztahujícího se k našim hlavním trhům, jako je domácí textil, oděv a další použití sametových tkanin. Je nám potěšením vás potkat na našich budoucích veletrzích.

Pojďme mluvit o podnikání po navázání přátel, abychom mohli pokračovat v našem podnikání navždy.

Naše výhody

15 let zkušeností s dodávkou osnovního pletení a exportu tkanin

Přátelský k životnímu prostředí

Nejlepší kvalita, ale nejnižší cena

Lze zvolit různé barvy, nespočet tiskových návrhů

Krátká doba výroby

Proces, barva a velikost mohou být založeny na vašich podrobných požadavcích

Jsme ochotni obdržet speciální objednávku. Kontaktujte nás, abychom vám nabídli specifikaci, šířku, hmotnost, styl, hustotu atd.

Bezplatný vzorek bude opraven pro klienta spokojeného s kvalitou a designem.

Tým profesionálních technologií, tým výzkumu a vývoje.

Krátká dodací lhůta, naše poloha v blízkosti přístavu v Šanghaji a přístavu Ningbo.

Související produkty

4002Í-4004úª1010Í-4104_28_2

FAQ

1-       Ukázkové pravidlo:
Odpověď: Vzorky pletacích tkanin lze volně posílat našim stálým zákazníkům.
B: U nových klientů mohou být zasílány bezplatné vzorky a poštovné si sami platíte předem, ale je to vratné.
C: Balíček vzorků - všechny mezinárodní expresní údaje podle vašeho požadavku: Fed, TNT, EMS, UPS, DHL atd.

 

2-      Lap Dip a Strick Off:
Odpověď: Pro barvení pletené textilie: Sdělte svému číslu Pantone číslo a my jej dokončíme za 2-4 dny.
B: Pro tisk pletené textilie: Po schválení návrhu bychom měli provést potvrzení před potvrzením před hromadnou výrobou, bude to trvat asi 3-7 dní.
C: Pro pletené textilie a žakárové textilie pro barvení příze: Po schválení návrhu sdělte Pantone Number, barvu vašeho příze opět schválíme.

 

3-      O přepravě:
A: Port: Shanghai nebo Ningbo
B: Dodací lhůta: na výrobu je třeba asi 20 ~ 25 dnů

4-      O platbě:
A: L / C
B: T / T (30% jako vklad, zůstatek zaplacený do 15 dnů po kopii B / L)

 

5-      Jaké je minimální množství ?

A: Obvykle 500 m nebo více než 500 m pro každou barvu, můžeme také přijmout objednávku menší než 500 m. Nabízíme slevy pro objednávky větší než 5 000 metrů a ty nejvýhodnější

cena za objednávky nad 10 000 metrů

 

6-      Přijímáte OEM / ODMA :

Ano. Nabízíme nabídku podle množství. Obrázek poskytovaného vzoru by měl být větší než 300DPI, formáty jako AI, PDF, JPG, PSD, TIFF jsou přijatelné

7-       Máte konzultační servis?

A: Ano. Náš profesionální prodej vám pomůže vybrat tu správnou látku a specifikaci podle vašeho trhu.

kontaktujte nás

amin 2

Hot Tags: Sluneční clona, Čína, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, velkoplošná textilie, stínítko, textilie pro sluneční clony, clona pro sluneční clony, clona pro sluneční clony, pletivo pro stínítko, pletivo pro sluneční clony, solární clona, clona pro sluneční clony, sluneční clona, síťovina textilie, síťovina, výrobce slunečních clon, velkoprodejce stínových tkanin, výrobce stínidel

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit