Ochranný oděvní textilie

Potištěný imitace tkaniny je pro pohovce kryt. Tento druh tkaniny je útkový pletací tkanina, takže většina zemí může importovat. Jiný styl imitace a různé barvy, aby tato tkanina fantastické a vhodné pro všechny touhy.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ochranná oděvní tkanina

Ochranná tkanina je multifunkční tkanina, která se široce používá v oblečení, okenní závěs, dekorace auta, pohovce, podšívka kufru a sedák. Zvláště v těchto dnech, mnoho zemí má vysoké dotazy v této ochranné tkaniny pro výrobu oblečení a oděvů pro ochranu. Tyto tkaniny jsou zcela vodotěsné tkaniny, antistatické tkaniny a také omyvatelné tkaniny. Tato specifikace je tato ochranná tkanina užitečnější pro lékařské použití, takže některé trhy název tohoto druhu tkaniny lékařské netkané textilie pro výrobu tkaniny.

Podrobnosti o ochranné tkaniny určit kvalitu, naopak může také vydržet test, textura jasné, pletené jemné, Je to produkt zajištění kvality.


ochranná lékařská tkanina

Obsah

100% polyester

Proces

PE tkanina. tečky typy

Šířka

57/58''

Hmotnost

90GSM

Barev

Bílé

Typ

netkané

Použití

oděvy, lékařské utěrky, chirurgické tkaniny. ochranná tkanina

MOQ

5000 m

 

garment fabric mediacal

2polyester fabric


O nás

Jsme haining juncheng texile Co,Ltd , který se nachází v haining město, provincie Zhejiang. Jsme pokládaná společnost, která se aktivně zabývá výrobou textilií, jako je holland velvet, italský samet, ledový spandex velvet, super měkký samet a mnoho dalších útek a osnovní pletací tkanina, vyrábíme také některé hotové výrobky, jako je záclona, ložní soupravy, pohovka, polštář a tak dále. . .


Vyvážíme mnoho látek do Severní Ameriky, západní Evropy, Asie a Tichomoří a na Střední východ. Naše přísné kontroly kvality zajišťují dodávku zboží mezinárodní třídy našim zákazníkům. Máme kvalifikované a zkušené pracovníky, kteří jsou vysoce oddáni poskytování vysoce kvalitních produktů našim klientům. Také jsme udržovali dobře definovanou infrastrukturu, která stojí také za našimi vysoce kvalitními standardy .

Máte-li zájem o naši látku, neváhejte nás kontaktovat..


PE fabric for medical use


Výhody:

1. Nejlepší kvalita, konkurenceschopná cena ,

2. 15letá historie ,15 let transformace a růstu

3. Uspokojivý poprodejní servis

4. Krátká doba výroby

5. Proces, barva a velikost vše může být založeno na vašich podrobných požadavcích

 

5.FAQ

Q1. Jak se můžeme dostat do vaší továrny?

A. Můžeme vás vyzvednout ze stanice Tongxiang.


Q2. A co platební podmínky?

A. TT, LC a DP.


Q3. Co je MOQ pro vaše produkty?

A. Záleží však dáváme přednost alespoň 1000yardů.


Q4. Jak můžeme znát kvalitu volně loženého zboží?

A. Všechny naše hromadné položky jsou 100% kontrolovány QC před odesláním.


Q5. Jak dlouho je datum dodání?

A.It je asi 15-20dnů dodání po obdržení platby.

 


Hot Tags: ochranné oděvní tkaniny, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, netkané textilie, lékařské netkané oděvy, garmnet textilie, omyvatelná tkanina, waterprrof tkanina, lékařské oděvy, ochranné tkaniny

Dotaz

You Might Also Like