Polštářová obálka Velvet Fabric

Naše polštářová sametová tkanina je tak super měkká a vysoce kvalitní tkanina. Tam jsou zásoby barva polštář sametu fabric.so tak, že můžeme splnit požadavek žádné moq a rychlé dodání.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Úvod produktu

Vyberte si nejvhodnější tkaninu na polštář pro svůj projekt. Pro měkký polštář zkuste různorodý samet a luxusní polštář. Vyzkoušejte také sametu.

image001


2.Specifikace výrobku v případě sametové tkaniny

Povlečená sametová tkanina

Obsah

100% polyester

Proces

Barvení / kartáčovaný

Velikost:

18 "/ 45 * 45cm

Hmotnost

400g

Výška vlasů

0,5 mm

Barva

Různé barvy

Typ

Tkanina na polštář

Používání

Polštář a pilliow

MOQ

200m

3.Detaily obalového polštářku sametové tkaniny

Najít zde Velvet Cushion Cover. Tyto výrobky jsou vyráběny s použitím optimální kvality fabric.this polštář krytí sametové tkaniny je populární v této sezoně

image003

image005


4. Profil společnosti

Profesionální osnovní pletení a pletení úplet dodavatele. specializujeme se na výrobu všech druhů tkanin pro kostýmy, hračky, auta, domácí textil a tak dále.

Naše hlavní produkty patří krátké plyšové, supersoft krátké velboa, imitace bavlněného sametu, ultra jemné imitace velur, semišové látky, všechny typy jsou kompletní a styly se liší.
Trváme na našem motto "vysoké kvality, konkurenceschopné ceny, prvotřídní servis a přesné dodání. Na základě spokojenosti našich zákazníků poskytujeme také služby OEM a přijímáme zákaznické zakázky.

image007


5. Podnikový krok

image009


Hot Tags: polštář krytí sametové tkaniny, Čína, dodavatelé, výrobci, továrny, velkoobchod

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit