Super Soft Minky

Ať už děláte něco měkkého a něžného pro dětský dárek nebo se staráte o svůj oblíbený fleecový hod pro sledování Netflixu, udržování super měkkého Minky může být jednoduchá záležitost. Super měkká textilie Minky je vyrobena ze 100 polyesterů a my jsme schopni tisknout různé vzory podle požadavků zákazníka nebo reliéfní s malou hvězdou nebo to může být obří měkká textilie dinosaurů Minky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Někdy ve svém životě potřebujete trochu více měkkosti, proto si prohlédněte tuto speciální kolekci měkkých tkanin pro svůj další projekt šití. V rozmezí od hustého, teplého sametu až po lehčí polyester je z naší kolekce k dispozici obrovská řada hladkých tkanin. můžeme vyrobit tento druh tkaniny s různými hmotnostmi a velikostmi. Barvy a vzory jsou vyrobeny podle zvyklostí, takže nám můžete přesně říci, co přesně potřebujete, a pak pro vás vyrobíme vhodný super měkký Minky.


super měkký Minky

Materiál

100% polyester

Specialita

Konvenční barvení kartáčovaným vzorem

Výška piloty

1-3mm různé volby

Šířka a gramáž

160 cm a 250gsm nebo více

Barva

S barevnou kartou Pantone

Balík

OPP taška a tkaná taška

Používání

Hračky, pokrývky polštářů, přikrývky a další

Měřiče MOQ

500 metrů pro jednu barvu

4


9_1

2

6_1

super měkké 1_1

Vybírejte super měkký materiál Minky nebo předmět sám nebo s jinými podobnými tkaninami: K tabletování dochází, když se látka otírá o jiné tkaniny (s více abrazivními vlákny). Praní v jemném cyklu, nebo ještě lépe, mytí rukou.

Při mytí používejte jemné čisticí prostředky a aviváž: Abrazivní chemikálie také štěpí vlákninu (obvykle syntetická směs). Použijte něco jemného a předběžně rozpusťte ve vodě, takže super měkká textilie Minky nepřichází do přímého kontaktu s nezředěným produktem.

Naše výhoda

Záruka kvality

Juncheng poskytuje profesionální QC pro zajištění kvality.

let zkušeností

Juncheng má více než 8 let zkušeností s obchodováním struktury

24 hodinový servis

10432016322_1683586767

FAQ

Ukázkové pravidlo:
Odpověď: Vzorky pletacích tkanin lze volně posílat našim stálým zákazníkům.
B: U nových klientů mohou být zasílány bezplatné vzorky a poštovné si sami platíte předem, ale je to vratné.
C: Balíček vzorků - všechny mezinárodní expresní údaje podle vašeho požadavku: Fed, TNT, EMS, UPS, DHL atd.

Lap Dip a Strick Off:
Odpověď: Pro barvení pletené textilie: Sdělte svému číslu Pantone číslo a my jej dokončíme za 2-4 dny.
B: Pro tisk pletené textilie: Po schválení návrhu bychom měli provést potvrzení před potvrzením před hromadnou výrobou, bude to trvat asi 3-7 dní.
C: Pro pletené textilie a žakárové textilie pro barvení příze: Po schválení návrhu sdělte Pantone Number, barvu vašeho příze opět schválíme.


O platbě:
A: L / C
B: T / T (30% jako vklad, zůstatek zaplacený do 15 dnů po kopii B / L)

Jaké je minimální množství ?

A: Obvykle 500 m nebo více než 500 m pro každou barvu, můžeme také přijmout objednávku menší než 500 m. Nabízíme slevy pro objednávky větší než 5 000 metrů a ty nejvýhodnější

cena za objednávky nad 10 000 metrů

Přijímáte OEM / ODMA :

Ano. Nabízíme nabídku podle množství. Obrázek poskytovaného vzoru by měl být větší než 300DPI, formáty jako AI, PDF, JPG, PSD, TIFF jsou přijatelné

Pokud s vámi chceme spolupracovat, navštívíme vaši firmu a továrnu?

Odpověď: Ano, vítejte, vidíte věřit, tváří v tvář nám může pomoci navzájem dobře rozumět.

Můžeme přizpůsobit produkty našim požadavkům?

Odpověď: Jistě, můžeme vám produkty přizpůsobit, pokud uvedete podrobnosti specifikace. Pro výrobky jsou také k dispozici vodotěsné, protipožární, anti-UV atd.

Kontaktujte nás

amin 2


Hot Tags: super měkký mletý, Čína, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, super měkký textil, výrobce super měkkého textilu, super měkký textil, výrobce měkkých tkanin, super měkký textil na ručník, super měkký textil na pokrývku. vysoce kvalitní super měkká tkanina. vysoce kvalitní super minky

Dotaz

You Might Also Like