Plněné zvířecí textilie

Vycpaná zvířecí tkanina, která se používá hlavně při výrobě plyšových hraček, je textilie hlavně velmi měkká a dochází k absolutnímu environmentálnímu barvení. Naše běžné specifikace jsou 160cm a 220gsm. Máme 10 let zkušeností s výrobou a můžete věřit kvalitě našich výrobků. Díky deseti letům exportních zkušeností můžete důvěřovat schopnostem našich služeb.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Specifikace Zavádění plněné zvířecí látky

Plněné zvířecí textilie

Materiál

100% polyester

Specialita

Konvenční barvení

Výška piloty

0,5 - 1,5 mm

Šířka a gramáž

160 cm a 220 g / m2

Barva

S barevným vzorkem

P ackage

OPP taška a tkaná taška

Používání

Hračky, oděvy a další

MOQ metry

600 metrů pro jednu barvu

stuffed animal fabric (11)

2.Více podrobností o obrázcích plněné zvířecí tkaniny

3. Naše silné stránky a zobrazení hotových výrobků

Jako dodavatel plněné živočišné textilie na mnoho let máme také mnoho partnerů v továrně na výrobu hotových výrobků v Číně. Může zákazníkům pomoci najít kvalitní hračky, polštáře, přikrývky a další zpracovatelské závody. Samozřejmě můžete také přímo najít hotový produkt naší společnosti. Jsme profesionální.

4. FAQ

Otázka: Jaké je minimální množství?

A: Obvykle 500 m nebo více než 500 m pro každou barvu, můžeme také přijmout objednávku menší než 500 m. Nabízíme slevy pro objednávky nad 5 000 metrů a nejvýhodnější cenu pro objednávky nad 10 000 metrů

Otázka: Přijímáte OEM / ODM

A: Ano. Nabízíme nabídku podle množství. Obrázek poskytovaného vzoru by měl být větší než 300DPI, všechny formáty jako AI, PDF, JPG, PSD, TIFF jsou přijatelné.

Otázka: Můžete přijmout všechny dodací a platební podmínky?

Odpověď: Obvykle provádíme dodací podmínky FOB / CFR / CIF a T / T, L / C nebo PayPal.

Otázka: Je design nový a módní od vaší společnosti?

A: Sbíráme rozmanité designy z mezinárodního módního průmyslu a náš designérský tým aktualizuje podle vašeho výběru 50-100 vzorů měsíčně, můžeme také udělat přizpůsobený design.

Otázka: Máte konzultační službu?

A: Ano. Náš profesionální prodej vám pomůže vybrat tu správnou látku a specifikaci podle vašeho trhu. Naše výroba bude zahájena, dokud nebudou potvrzeny podrobnosti jako textilie, vzory, množství, cena, platba a odeslání. Vaše objednávka je malá nebo velká, uděláme vše pro to, aby vás uspokojilo.

stuffed animal fabric (10)

Hot Tags: vycpaná živočišná tkanina, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit